Міжнародні експерти дали поради кандидатам в Президенти України

Міжнародні експерти дали поради кандидатам в Президенти України

Іноземні фахівці в політичній сфері висловили поради обом кандидатам 2-го туру українських виборів.

Над чим варто працювати кожному кандидату в Президенти України, навіть якщо він ним не стане? Поради українським діячам дали міжнародні експерти на Київському Безпековому Форумі.

Редактор «UkraineAlert» Мелінда Харінг, яка ретельно стежила за перебігом виборчих перегонів між кандидатами в Президенти, дала особисті поради обом учасникам 2-го туру:

«Для Зеленського я скажу: будьте розумним перш ніж відкрити рот, вчіть про міжнародні фінансові інституції, знайдіть розумних людей у Києві і Вашингтоні - будь-де, щоб навчили Вас. Ця країна зробила свій вибір – чому ми взагалі це обговорюємо? Надто багато людей загинуло, ця країна віддала дуже багато крові, щоб повертатися назад. Ми не повинні це упускати. І відійдіть геть від Коломойського. Для Порошенко – це легко: виженіть геть Кононенка, узаконьте свій дім».

І міжнародні, і українські учасники Форуму визнали, що аби пройти поставлений курс на європейський розвиток України, треба зробити ще чимало. Але звертати з обраного шляху ні в якому разі не можна.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)