Міська рада Тернополя продає єдине приміщення медичної бібліотеки

gazpostach

Міська рада Тернополя продає єдине приміщення медичної бібліотеки

медична бібліотекаПрацівники обласної наукової медичної бібліотеки, що на вул.Руська,29 обурені тим, що міська рада виставила на продаж приміщення єдиної в  області профільної медичної бібліотеки, якою користуються студенти та лікарі з усієї Тернопільщини.

 – Але ми не збираємося його покидати!,-каже провідний бібліотекар Надія Федченяк,- Звертаємося до людей, журналістів, Самооборони: бібліотеку не можна переносити у підвал. Адже книги не зможуть там зберігатися! Більше того, медична бібліотека2у тому підвальному вокзальному приміщенні, куди пропонують перевезти бібліотеку, немає навіть туалету!

Медична бібліотека у  будинку на Руській   уже багато років. До неї навіть приєднали дві квартири, викуплені у людей, аби розширити територію і помістити фонди.

-  Зараз це приміщення, видно, комусь просто припало до смаку, - каже завсектору читального залу Богдана Огниста. – Тому вимагаємо також повідомити, хто саме збирається його викупити. Зараз нам не можна позбавляти бібліотек приміщень. Адже освіта молоді - це так важливо. У нашоїж місцевої влади слово розходиться з ділом...

Наразі бібліотека працює і книжки залишаються у сховищах. Працівники надіються, що так буде і надалі.

Джерело:20хвилин
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)