Міська рада продає сніг

gazpostach

Міська рада продає сніг

снігШтраф  від 850 до 1700 грн. для посадових осіб та  від 340 до 1360 грн. для громадян чекає усіх, хто завчасу не прибирає сніг біля своєї прибудинкової території

Щоб уникнути відповідальності,працівники управління муніципальної поліції закликають суб’єктів підприємницької діяльності та балансоутримувачів житлового фонду дотримуватись правил благоустрою та вчасно і якісно прибирати сніг.

-Віповідно до правил благоустрою Тернополя, у зимовий період  вулиці нашого міста мають бути вільними для пересування пішоходів чи транспорту.Тому як комунальники, так і приватні чи  юридичні особи, за якими закріплені  прибудинкові території , повинні вчасно очищати  вулиці та дороги від снігу, обробляти їх протиожеледними засобами, - гворить начальник управління муніципальної поліції Сергій Волков. - Суб’єкти в сфері благоустрою зобов’язані в першу чергу очищати від снігу та льоду магістральні вулиці, тротуари, пішохідні переходи, підходи до під’їздів, житлових будинків, територій зупинок громадського транспорту. У випадку,коли  окремі підприємці відмовляються прибирати сніг зі своєї території, тоді ми складаємо протокол і направляємо його  в адмінкомісію.

Так, тільки в січні 2014 року винесено десятки попереджень, оформлено 23 адміністративних протоколи за ст. 152 КУаАП, тобто за порушення правил благоустрою, а саме за неприбирання снігу.

Є  підприємці, які миттєво реагують на наші зауваженняї, тоді адмінкомісія дає попередження, а є такі, що відмовляються прибирати, тоді їх штрафуємо.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)