Мінрегіон готує низку постанов для забезпечення розробки комплексних планів громад

gazpostach

Мінрегіон готує низку постанов для забезпечення розробки комплексних планів громад

Фото - з мережі Інтернет

7 квітня у Мінрегіоні відбулася робоча зустріч під головуванням заступника Міністра Наталії Козловської з представниками центральних органів виконавчої влади та за участі залучених експертів.

На зустрічі учасники розглянули та обговорили проєктні редакції постанов Уряду «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» та «Про визначення формату електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території».

Ці нормативно-правові акти розробляються на виконання Закону України від 17.06.2020 №711-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель», яким в рамках продовження реформи децентралізації запроваджено новий вид містобудівної документації – комплексний план просторового розвитку території територіальної громади.

Робоча зустріч відбулася у режимі онлайн-конференції із забезпеченням відповідних карантинних обмежень та була присвячена врахуванню зауважень громадськості, що надійшли в рамках громадського обговорення, яке завершилося 26.03.2021.

Після відповідних змін проєкти нормативно-правових актів будуть направлені на погодження центральних органів виконавчої влади та профільних асоціацій.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)