Міліція з'ясовує ,що за агресивні молодики приходли вночі до їх міськвідділу

gazpostach

Міліція з'ясовує ,що за агресивні молодики приходли вночі до їх міськвідділу

міліція2Сьогодні близько першої години ночі група молодих людей  прийшла до Тернопільського міськвідділу міліції, що на бульварі Тараса Шевченка, 10.  Деякі молодики були у масках, двоє з них мали в руках пляшки із займистою сумішшю та поводили себе агресивно, порушуючи громадський спокій. 

За свідченнями очевидців дехто із молодих людей за зовнішніми ознаками були у стані алкогольного сп’яніння. Мешканці навколишніх будинків зателефонували до міліції. 

На повідомлення правоохоронці відреагували оперативно, вже за декілька хвилин на місце події прибула слідчо-оперативна група та наряди патрульної служби. Молодики, почувши сирени міліцейських автомобілів, що наближалися, кинулися втікати. Хто ці люди,  з якою метою прийшли підадмінбудівлю міського відділу  – правоохоронці з’ясовують.

Нагадаємо, що після пожежі у міському відділі проводиться відновлювальні ремонтні роботи. Правоохоронці Тернопільського міського відділу міліції тимчасово працюють за адресами: вулиця Коновальця, 6 та вулиця Яремчука, 34 (колишні перше та друге відділення міської міліції),-повідомляє СЗГ обласної міліції

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)