Microsoft запатентувала технологію, яка дозволить «розмовляти» з померлими людьми. Точніше, з їхніми цифровими копіями

gazpostach

Microsoft запатентувала технологію, яка дозволить «розмовляти» з померлими людьми. Точніше, з їхніми цифровими копіями

Компанія Microsoft запатентувала технологію, яка дозволить створити віртуальну копію конкретної людини. На основі даних про людину в соцмережах чат-бот зможе генерувати її повідомлення, фото та навіть запис голосу. Пише Громадське.

Про це у патентній заявці зазначили розробники Дастін Абрамсон та Джозеф Джонсон. Документ від 1 грудня 2020 року опублікували в Офісі з патентів і товарних знаків США (USPTO), а саму заявку подали на реєстрацію ще у 2017 році.

Для того щоб створити віртуальну особистість конкретної людини, розробники збиратимуть усі доступні про неї дані: фото, відео та записи голосу, поширені у соціальних мережах, публікації, електронні листи, рукописні матеріали, тощо.

На основі цих даних розробники створять спеціальний індекс особистості, яким «тренуватимуть» чат-ботів відповідати на повідомлення так, як би це зробила конкретна людина.

У деяких випадках технологія навіть дозволить генерувати нові зображення людини у форматі 2D та 3D та записи її голосу. Звісно ж, зробити це можна буде тільки якщо для цього вистачить зібраних фото та відеоматеріалів. Для завантаження інформації про людину можна буде використовувати мобільні пристрої (смартфон та планшет) або ж звичайний комп'ютер.

Це щось нагадує?

Наразі невідомо, на якій стадії розробки перебуває ця технологія, проте про неї ви вже могли чути з серіалу «Чорне дзеркало». У 2 сезоні серіалу, який транслювався ще у 2013 році, автори майже повністю зобразили розробку Microsoft та те, як вона вплинула на життя людей. Недарма ще один чат-бот Софія зізнавалась, що обожнює цей серіал.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)