Мешканка Тернопільщини відсвяткувала 100-річчя

Мешканка Тернопільщини відсвяткувала 100-річчя

aa35724da5158d93013b13f45d783065_L100-літній ювілей під час Різдвяних свят відзначила  Марія Костянтинівна Долинна із села Жабиня Зборівського району. 

З ювілеєм довгожительку привітали заступник голови районної державної адміністрації  Олександр Парацій і керівник апарату райдержадміністрації Віталій Антонів, інформує прес-служба Зборівської райдержадміністрації.

А ще цього дня вітали ювілярку діти, онуки, правнуки, сільський голова Володимир Пальцан, представники церковного комітету, родичі і сусіди.

Марія Костянтинівна тримається бадьоро, ходить самостійно і ще досить рухлива. Влітку допомагає дочці Гані по господарству і на городі порається.

«Бажаємо Вам міцного здоров'я, мирного неба над головою, прожити ще багато років і дочекатися, коли закінчиться війна, кращого і веселішого життя, – сказав Олександр Парацій.

За святковим столом, коли зичили здоров'я ювілярці, баба Марія відповідала: «Всім також бажаю здоров'я і прожити так довго, як я прожила».

Син Микола, який проживає у місті Зборові, розповів, що народилася мама у багатодітній сім’ї і було у неї ще три брати і чотири сестри. Двоє з них опинилися аж у Канаді, але всі жили дружно. Зустрічалися переважно на свята, особливо Різдвяні, йшли до церкви, колядували, шанували давні традиції. Відомий краєзнавець і фольклорист Петро Медведик, виявляється, є рідним братом Марії Костянтинівни. І саме у Жабині записав він давні пісні, обряди, легенди і навіть казки, які нині стали хрестоматією краєзнавства для молодого покоління.

То ж коли прожито многії і благі літа, щиро зичимо ювілярці доброго здоров'я на всі даровані їй Богом роки.

vision.ternopil.ua
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)