Мешканець Тернопільщини два місяці перебував у полоні сепаратистів

gazpostach

Мешканець Тернопільщини два місяці перебував у полоні сепаратистів

thumb_18714_news_mЖитель Монастириської Руслан Дерев’яник вирвався з полону сепаратистів. Там 38-річний чоловік пробув близько двох місяців.

Руслан увесь час перебував у Горлівці, його затримала бригада Бєса.

Над визволенням нашого земляка весь цей час працювало багато людей, зокрема нардепи з Тернопільщини. І нарешті 30 липня Руслан вийшов з полону! Цю радісну звістку повідомив у себе на сторінці у Фейсбуку народний депутат Михайло Апостол. Пише "20 хвилин".

- Руслан уже вдома у Монастириській – із дружиною і двома дітьми, – розповідає перший заступник голови Монастириської райдержадміністрації Степан Кузневич. – Загалом з ним все гаразд. Проте чоловік втомлений, у шоковому стані. Його фізично не чіпали, проте психологічно йому було важко. Але від пережитого патріотичний дух Руслана не зламався!

Як потрапив у полон і про всі обставини перебування у ньому Руслан не розповідає, бо це нині під грифом таємності. Головне, що чоловік – живий і повернувся до рідних.

- Ви не уявляєте, як нам на місці було важко щодня спілкуватися з дружиною та рідними чоловіка, – каже пан Кузневич. – Ми не знали, що їм весь цей час пояснювати.

У найближчі місяці Руслан буде вдома. Адже він повинен пройти курс лікування та реабілітації, продовжує пан Кузневич. Згодом, мабуть, продовжить службу.

У мирному житті Руслан Дерев’яник працював продавцем будматеріалів. Раніше чоловік служив у армії, зокрема був водієм-механіком БТР. Тому коли виникла напружена ситуація на сході України, його мобілізували ще на початку квітня цього року. А на початку червня наш земляк потрапив у полон.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)