Мешканцям Тернопільщини: спритні шахраї наживаються на темі коронавірусу

gazpostach

Мешканцям Тернопільщини: спритні шахраї наживаються на темі коронавірусу

Фото - з мережі Інтернет

У зв'язку з поширенням коронавірусу активізуються шахраї. Аферисти на хвилі паніки та розповсюдження неправдивої інформації намагаються заробити на довірливості людей. Схеми можуть бути різними: від пропозицій купити ліки, продукти самотнім пенсіонерам до дезінфекції помешкань від вірусної інфекції.

Зазвичай, жертвами пройдисвітів стають літні люди, які проживають самотньо. Зловмисники ходять по домівках пенсіонерів та пропонують їм свою допомогу: сходити в аптеку або в магазин. Беруть у них гроші на покупки та зникають. В одному із районів області незнайомець видурив у немічного пенсіонера понад 300 гривень. «Благодійник» пообіцяв купити чоловіку ліки, забрав гроші та не повернувся. За допомогою потерпілий звернувся до працівників поліції.
Ще один вид шахрайства: зловмисники представляються працівниками епідеміологічної служби і під приводом проведення дезінфекції від коронавірусу потрапляють до чужих помешкань. Люди довіряють, адже лиходії приходять у захисних костюмах та зі спеціальними приладами. Впустивши таких візитерів, господарі згодом виявляють зникнення грошей та цінних речей.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)