Мені важлива правда: дружина загиблого чемпіона світу з армреслінгу Андрія Пушкаря проти замовчування деталей ДТП

gazpostach

Мені важлива правда: дружина загиблого чемпіона світу з армреслінгу Андрія Пушкаря проти замовчування деталей ДТП

Фото - з мережі Інтернет

Дружина покійного всесвітньо відомого спортсмена Андрія Пушкаря Світлана Пушкар вболіває за те, щоби слідчі та прокурори не замовчували правдиві обставини трагічної аварії, у якій два роки тому загинув чемпіон.

Жінка наголошує, що правду не можна замовчувати, однак ще від початку трагедії слідство оперується недостовірними деталями. На цьому жінка наголосила на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

—  Одного разу під час роботи в Києві мені почав ставити питання про аварію один юрист-криміналіст. Послухав і каже: «Ви знаєте, те, що ви говорите, не співпадає з фактами про аварію і з характером травм на тілі як Олега Жоха, так і померлого, його батька. Так не буває. Травми говорять, що за кермом був Олег». Тобто, криміналіст вказав мені, що характер уражень Олега такий, як стається, коли людина сидить за кермом автомобіля. Тут я знову потрапила в шок. Виринули і слова слідчої. Коли я востаннє проводила Андрія Андрій Пушкар за кермо тоді сідав Олег, а не його покійний батько. Я чекала коли мене викличуть на слідство. Не викликали. Мені важлива правда. Ми маємо право її мати та знати. Зараз моя сім’я, син, всі рідні та друзі, весь світ, зрештою, який любив і поважав Андрія, обманутий. Нам з вами бреше прокурор, слідство і сам Жох, який учора був приведений на засідання прокуроркою Євгенією Омельяненко. Я намагалася донести йому, що мені важлива правда і правдиве розслідування. Якщо він правий і говорить правду, а не права я, і за кермом був справді померлий Сергій Жох, то чому вони не розслідують обставини належним чином? Чому нам погрожує закриттям провадження і бреше про інші факти розслідування прокурорка? Чому не допитують мене і моїх свідків? Чому не допитаний водій фури? Чому не проведене відтворення ДТП? Чому немає слідчого експерименту? У справі більше питань ніж відповідей, —  поділилася Світлана Пушкар.

Жінка наголосила, що головна її мета – досягнути справедливості, почути та озвучити правду.

—  Люди, зрозумійте, я не хочу садити Жоха за ґрати, мені це ні до чого. Хай живе, тренується і займається собі на здоров’я. Мені потрібно почути та озвучити правду про те, що трапилося, як відбулося ДТП, чому і хто у ньому відповідальний. Я тоді заспокою душу, свою та Андрієву. Справу вперше закрили в січні 2018, я дізналася про те осінню 2019, коли знайшла сили її підняти. У нас з адвокатом Віталій Сідоров було два тяжких суди, на яких прокурор замість захисту, топчеться по мені й Андрієвій пам’яті. Суд ми виграли. 18 грудня 2019 року суддя Рівненського міського суду Володимир Доля скасував постанову про закриття кримінального провадження. Але розслідування провели без нас, знову нікого не допитавши зі свідків з нашого боку. Провели з грубими порушеннями. Тепер у мене немає ніяких сумнівів, що рівненська міська прокуратура куплена другою стороною. Замість того, щоб захищати мене, як потерпілу, вона з самого початку затоптує справу, —  додала Світлана.

Друзі, багато хто з вас не розуміє мотивів, чому я піднімаю питання про ДТП, де загинув мій чоловік. Спробую тут вам...

Gepostet von Svitlana Pushkar am Donnerstag, 30. April 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)