Меморіальний музей Соломії Крушельницької на Тернопільщині поповнився новим надбанням

gazpostach

Меморіальний музей Соломії Крушельницької на Тернопільщині поповнився новим надбанням

Портрет примадонни Соломії Крушельницької передали Меморіальному музею  у селі Біла, що біля Тернополя.

Про це повідомив у соцмережі Фейсбук Олег Кіналь. Подія була присвяченя 148-ій річниці від Дня народження Соломії Крушельницької.

" Володимир Карагодін написав пісню "Соломія", запропонував мені намалювати портрет примадонни. Так виникла ідея презентувати пісню і подарувати картину Меморіальному музею Соломії Крушельницької у селі Біла, що біля Тернополя та зняти музичний кліп. Музей відвідували: Ліна Костенко, Олесь Гончар, Мирослав Скорик, Дмитро Гнатюк, Анатолій Солов'яненко, Валерій Меладзе, Андрій Кузьменко та багато інших зірок. Наше свято відбулось справді щиро, в колі шанувальників Соломії, без передвиборчого піару політиків. Приємно було бачити сльози радості на очах присутніх, під час пандемії ми скучили за такими подіями. Наталія Солдаєва вперше заспівала пісню "Соломія" перед слухачами. Дякуємо за щиру зустріч громаді села Біла, Голові білецької громади Дмитру Малику. Велика подяка директору музею пані Надії Зюбровській, ми знаємося вже 18 років. Дякуємо Володимиру і Світлані Карагодіним, за їх сподиижництва відбулось справжнє свято", - зазначив чоловік.

23 вересня День народження нашої землячки, Cлаветної української оперної співачки Соломії КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ. Ми з друзями...

Gepostet von Kinal Oleh am Mittwoch, 23. September 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)