Медичні заклади Тернопільщини отримали 31 апарат штучної вентиляції легень та інше медобладнання, необхідне у період пандемії

gazpostach

Медичні заклади Тернопільщини отримали 31 апарат штучної вентиляції легень та інше медобладнання, необхідне у період пандемії

Для медичних закладів Тернопільщини Благодійна організація з Данії “Bevar Ukrainе” передає гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання. Вантаж прибув 22.04.2020 на базу спеціального медичного постачання м. Збараж вул. Павлова.

«Вантаж, дуже цінний і необхідний в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Прибуло:

- 31 апарат штучної вентиляції легень;

- аналізатори крові;

- обладнання для хірургічних операційних;

- рентген обладнання;

- лікарняні функціональні ліжка;

- розхідні медичні матеріали та вироби медичного призначення». – інформує керівник благодійного фонду "Світло Реформації", представник “Bevar Ukrainе” Іван Гонтар.

null

 

null

 

null

“Bevar Ukraine” - Данська благодійна організація направлена на допомогу Україні. Налічує більш, як 350 членів та 5 відділень по всій Данії. Членами організації є як і українці, так і данці, які хочуть допомогти Україні в нелегкі часи її історії. Організація заснована в 2014 році, як заклик про медичну та гуманітарну допомогу у зв'язку із війною на сході України. Основними надавачами допомоги стали данські лікарні, комуни, компанії, фонди, церкви та інші благодійні організації, а також окремі люди. Щороку «Bevar Ukraine» допомагає десяткам закладам по всій Україні, основними отримувачами допомоги є сиротинці, освітні та дитячі заклади, лікарні та хоспіси, будинки людей похилого віку. З 2014 року в Україну відправлено 30 вантажівок та 2 літаки медичної та гуманітарної допомоги.

- «Світло Реформації» - це благодійний фонд заснований членами церкви євангельських християн баптистів. Місія фонду - це служіння Богу через допомогу нужденним, для цього залучаються закордонні та українські доброчинці, християнські місії та церкви. "Світло Реформації" співпрацює із благодійниками з декількох країн Західної Європи. Офіс фонду та склад допомоги знаходиться в м.Тернопіль. Початок гуманітарної справи було покладено ще в далекому 2008 році. Основними отримувачами допомоги є лікарні, геріатричні пансіонати, хоспіси, територіальні центри надання соціальних послуг, школи, інтернати, реабілітаційні центри, благодійні фонди,  Церкви, а також армія та переселенці.

Отримано та надано понад 500 т допомоги (в середньому 8 вантажівок в рік).

null

 

null

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)