Медсестри в школі не було і життя дівчинці не врятували (Відео)

Медсестри в школі не було і життя дівчинці не врятували (Відео)

Через невчасну долікарську допомогу на Тернопільщині померла 11-річна школярка.

Тоді люди відзначали різдвяні свята, а в сім'ї пані Галини оплакували непоправну втрату. Історія 11-тирічної Дарини із Бариша Бучацького району сколихнула всю Тернопільщину, розповідає "Тернопіль1".

28 грудня минулого року у школі, дівчинці під час виступу на сцені раптово стало погано і вона знепритомніла. Мама каже, жодних проблем зі здоров'ям у доньки не було.

"Вчитель підняв її, похлюпали водичкою. Вчителі виносять її на вулицю, на лавку. Дитина холодна на морозі, і вони в паніці", каже мати Галина Димчук-Олійник.

Пані Галина розповідає, на момент трагедії шкільної медсестри у навчальному закладі не було. Медпункт був зачинений, тому ніхто не міг знайти жодних медикаментів. Сама ж жінка разом із чоловіком була на Хмельниччині у родичів, а про те що трапилось, мамі повідомила однокласниця Даринки.

Шкільної медсестри не було на робочому місці: через невчасну долікарську допомогу на Тернопільщині померла 11-річна дівчинка

Шкільної медсестри не було на робочому місці: через невчасну долікарську допомогу на Тернопільщині померла 11-річна дівчинкаПомерла під час виступу на сцені. Тоді люди відзначали різдвяні свята, а в сім'ї пані Галини оплакували непоправну втрату. Історія одинадцятирічної Дарини із Бариша Бучацького району сколихнула всю Тернопільщину. Т1 Новини вирішили продовжують серію історій сімей, які втратили близьких. 28 грудня минулого року у школі, дівчинці під час виступу на сцені раптово стало погано і вона знепритомніла. Мама каже, жодних проблем зі здоров'ям у доньки не було."Вчитель підняв її, похлюпали водичкою. Вчителі виносять її на вулицю, на лавку. Дитина холодна на морозі, і вони в паніці", каже мати Галина Димчук-Олійник.Пані Галина розповідає, на момент трагедії шкільної медсестри у навчальному закладі не було. Медпункт був зачинений, тому ніхто не міг знайти жодних медикаментів. Сама ж жінка разом із чоловіком була на Хмельниччині у родичів, а про те що трапилось, мамі повідомила однокласниця Даринки.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 21. Juni 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)