Медпрацівники Бережан отримали від благодійників освячені паски

gazpostach

Медпрацівники Бережан отримали від благодійників освячені паски

Великодної неділі медпрацівники Бережанщини поласували освяченими пасками.

Ініціатива передати медикам великодні смаколики належить Руслану Кулику спільно з благодійним фондом «Хвилі змін».

За словами керівника БФ «Хвилі змін» Тараса Савчука, усі паски освятили в лікарняній капличці і доставили на робочі місця медликів.

—  В умовах карантину чимало людей перейшли на дистанційну роботу. Підприємства також почали пристосовуватися до ситуації, що склалася, організовуючи відповідним чином свою діяльність. Все це робиться для того, щоб люди менше виходили з дому. Проте є ті, хто не знає відпочинку ні вдень, ні вночі, це – лікарі. Сьогодні в Україні відкрито два фронти: один на сході країни, де наші військові відстоюють цілісність і незалежність України, а інший у лікарнях, де медичні працівники боряться за наше здоров’я та життя з епідемією коронавірусу. Саме тому Руслан Кулик  спільно з благодійним фондом «Хвилі змін» вирішили подякувати бережанським лікарям за їхню роботу та передати всім тим медичним працівникам, які зустрінуть Великдень на робочому місці, великодні смаколики від «Тернопільхлібпрому», — йдеться на сторінці БФ «Хвилі змін» у соцмережі Фейсбук.

В умовах карантину чимало людей перейшли на дистанційну роботу. Підприємства також почали пристосовуватися до ситуації,...

Gepostet von ХВИЛІ ЗМІН, благодійний фонд am Freitag, 17. April 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)