Маємо бути готові до складних погодних умов вже сьогодні, – Ігор Дем`янчук

gazpostach

Маємо бути готові до складних погодних умов вже сьогодні, – Ігор Дем`янчук

Фото - з мережі Інтернет

Про підготовку автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення до експлуатації під час складних погодних умов  йшлося на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА 27 листопада.

«У зимовий період збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод. Тому підготовка до зими має бути виконана на високому рівні. Адже йдеться про здоров` я і життя і водіїв, і пасажирів.  А проблемні питання потрібно вирішувати негайно. Маємо бути готові до складних погодних умов вже сьогодні»,- наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Дем`янчук.

Як поінформував начальник управління капітального будівництва ОДА Сергій Жирний,  підрядні організації здійснюють цілодобове чергування та патрулювання доріг місцевого значення.

 «Підрядними організаціями заготовлено 19 563 тонн піску, 3848 тонни солі. Підготовлено 68 одиниць техніки та механізмів  для очищення проїзної частини доріг. Також підрядні організації проводять заготовку паливно-мастильних матеріалів, розвозять протиожеледні матеріали на аварійно-небезпечні ділянки доріг, а також встановлюють тимчасові дорожні знаки «Слизька дорога», «Ожеледиця», - зазначив начальник управління капітального будівництва ОДА Сергій Жирний.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)