Матері загиблого Героя України Володимира Питака вручили сертифікат на житло

gazpostach

Матері загиблого Героя України Володимира Питака вручили сертифікат на житло

Тернопільська обласна рада ухвалила рішення про передачу квартири матері загиблого Героя України Володимира Питака.
 
Сьогодні голова облради Михайло Головко разом із головою Тернопільської обласної державної адміністрації у Дарахові вручили сертифікат на отримання житла пані Мирославі Питак.
– Ми, українці, зобов’язані пам’ятати про Героїв, кращих синів і дочок, які віддали найцінніше — своє життя за волю рідної країни та завдяки яким маємо змогу відзначати День відновлення Незалежності України. Наш святий обов’язок також опікуватися родинами загиблих військовослужбовців.
 
Володимир Питак був солдатом 128-ої гірсько-піхотної бригади, воював за Дебальцеве. Загинув у 2015 році в бою біля села Санжарівка. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, Володимир Питак посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
 
Схиляємо голову перед пам’яттю Героя! Дякуємо матері нашого Захисника — пані Мирославі за виховання сина — справжнього патріота рідної держави!  зазначив Михайло Головко.
 
Голова обласної ради також наголосив на тому, що облрада й надалі допомагатиме родинам загиблих військовослужбовців.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)