Мар'яна Козбура-тернопільського "сокола" відпустили з-під варти

gazpostach

Мар'яна Козбура-тернопільського "сокола" відпустили з-під варти

кобзурВчора,3 січня 2013 року відпустили з-під арешту свободівця, голову Тернопільської обласної молодіжної організації «Сокіл», активіста Майдану Мар’яна Козбура.

31 грудня 2013 року суд вирішив застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 40 тис. гривень. Незважаючи на те, що кошти було внесено, міліція не поспішала відпускати активіста на волю.

«Я все –таки бачу у даній справі політичний підтекст, - зазначив народний депутат України свободівець Михайло  Головко.Дана справа була порушена, аби  залякати активістів Майдану. Потерпілі визнали, що Мар’ян не винен і  ніяких претензій до нього не мають.

«Мар’ян на волі! І це перемога «Свободи»!-наголосив голова обласного осередку ВО «Свобода» Володимир Стаюра. – Сьогодні ми об’єднали зусилля депутатів обласної, міської рад, громадських активістів та небайдужих тернополян, які прийшли на зустріч з  народним депутатом  свободівцем Михайлом Головком і тим самим підтримали Мар’яна.

«Ми поклали край «ментовскому безпределу» у справі активіста Мар’яна Козбура! – зазначив голова Тернопільської міської організації ВО «Свобода» Роман Навроцький. Наші вимоги виконали і Мар’яна відпустили. Ми  відчували підтримку тернополян, підтримку Майдану! Адже з  нами правда, з нами сила, з нами воля і  разом ми переможемо!».

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

 

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)