Малозабезпечені можуть безкоштовно отримати ліки

Малозабезпечені можуть безкоштовно отримати ліки

8u6r9_4qFLsНапередодні Нового року Тернопільський осередок Партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА” , розпочав хорошу традицію — забезпечити ліками проти ГРВІ та гелями для суглобів усіх мешканців області, які цього потребують.

Відтак, київський благодійний фонд “Співчуття” передав на Тернопільщину ліків на суму 400 тис грн. Геріатричним центрам, дитячим будинкам та соціальним службам області вже передали сиропи від кашлю, пастилки для горла та гелі від болю в суглобах.

Вчора, 12 січня, ліки передали Тернопільському обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

- Ми передамо ліки в дитячі будинки сімейного типу і у прийомні сім'ї, де виховуються понад 200 дітей. Також допомогу отримають родини, які потрапили у складні життєві ситуації. Не обминемо жоден район, протягом тижня ми справимось, й усі ліки будуть роздані, - розповідає начальник Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Богдан Рокочий.

Отримати препарати можуть й мешканці Тернополя та переселенці зі сходу і Криму, що проживають у нашому місті.

- Щиро дякую за допомогу у вигляді лікарських препаратів для наших сімей, зокрема багатодітних, малозабезпечених, сім'ї, де виховуються дітки з особливими потребами. Зараз в нас є чимало переселенців, не усі в теперішній час можуть купити собі ліки або профілактичні препарати, тож, я думаю, це буде справді потрібна і хороша допомога, - підкреслює директор Тернопільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Горбоніс.

Керівник Тернопільської міської організації Партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА” Віктор Шумада розповідає, що співпраця з благодійними фондами носить не разовий характер, а буде підтримуватись і надалі. Наголошує, щоб тернополяни приходили в соціальні служби і отримували ліки, які особливо необхідні зараз під час загострення вірусно-распіраторних захворювань.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)