У школі №18 Тернополя показали, як має бути (Фото)

gazpostach

У школі №18 Тернополя показали, як має бути (Фото)

У Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 18 вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні. Учні та педагоги провели урок-реквієм «В нашій пам’яті вони завжди залишаться».

IMG_20170220_090134

У школі діє музей Героїв Небесної Сотні. Тут можна дізнатися про тих, хто стояв за європейське майбутнє на Майдані у лютому 2014 і загинули від ворожих куль снайперів.

Серед Героїв Небесної Сотні - шестеро наших земляків. Один із них - Тарас Слободян, який перебував на Майдані під час заворушень у Києві, потім безслідно зник. Знайшли його мертвого у лісі на Сумщині. Точної дати смерті встановити не вдалося. Йому був тільки 31 рік… Мати хлопця, пані Марія каже: він назавжди в її серці. Ми повинні пам’ятати усіх героїв, які там загинули, і зараз продовжують гинути.

Кожен із загиблих Героїв горів любов’ю до України та рідних, яких прагнув захистити. Своєю жертовністю вони створили нову сторінку української історії.


Ранкова аварія в Тернополі: чотири побитих авто, водій у лікарні та величезні затори


Прийшли вшанувати пам'ять Небесної Сотні також представники влади. Зокрема, міський голова Тернополя Сергій Надал наголосив: молоді хлопці та дівчата вийшли на Майдан, аби відстояти свою гідність, натомість були жорстоко побиті силовиками.

Революція Гідності стала фундаментом для зародження нової, сильної і по-справжньому незалежної держави, заради якої люди не боялися вмирати. Тепер весь світ знає, про Україну, весь світ визнав, що вона - окрема держава, яка не прогинатиметься перед агресорами. Революція Гідності змінила свідомість кожного. А Герої Небесної Сотні завжди залишаться у наших серцях.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)