"Любов’ю квітнуть вишиванки" (фото)

gazpostach

"Любов’ю квітнуть вишиванки" (фото)

IMG_2145Одразу два чудові свята – Вознесіння Господнє та День вишиванки синхронно відзначались у Тернополі 21 травня. Це подвійна радість для тих, хто має щиру християнську душу і палке серце, сповнене любові до Батьківщини та її споконвічних традицій. Поділитись цією радістю із читачами вирішили і працівники нашої бібліотеки, запросивши їх на свято «Любов’ю квітнуть вишиванки».

Вшановуючи прадавній оберіг, бібліотекарі організували калейдоскоп вишиванок «Сорочка біла – вишита піснями», під час якого демонстрували власні вишиванки. Не менш урочисто виглядали і відвідувачі книгозбірні, які в цей день також віддали перевагу українському традиційному стилю.

IMG_2203

IMG_2239

Про історію «хрещатого символу» та її значення у житті кожного українця, відвідувачі бібліотеки дізнались під час мистецької мандрівки «Вишиванка моя, вишиванка», яку підготували працівники сектору мистецтв. Учасників заходу також було запрошено до огляду книжково-ілюстративної виставки «Українські вишиванки – наче райдуги – світанки». Завдяки оригінальному оформленню експозиції, читачі мали змогу ознайомитись із сучасними та старовинними зразками вишиванок.

IMG_2253

IMG_2277

Як і всі приємні події, Свято вишиванки минуло непомітно швидко, залишивши по собі яскраві спогади та кольорові сни.

Одягаймо вишиванки щодня, одягаймо їх на власні тіла і душі і будьмо єдині!

Колектив Тернопільської обласної бібліотеки для дітей
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)