У музеї Словацького в Кременці відбулася зустріч із письменницею Лорою Підгірною

gazpostach

У музеї Словацького в Кременці відбулася зустріч із письменницею Лорою Підгірною

Днями у музеї Юліуша Словацького в Кременці  відбулася зустріч із авторкою  українського авантюрного роману Лорою Підгірною. Вона – випускниця юридичного факультету Кам’янець-Подільського університету, громадська діячка, автор проекту «Літературний туризм».

Директор музею Тамара Сеніна, відрекомендовуючи авторку, наголосила на важливості виховання у молоді потреби  читати, пізнавати історію власного народу, розвивати естетичні смаки. У  легкій, доступній і безпосередній формі молода письменниця спілкувалася із присутніми у залі студентами  з медичного училища ім. Річинського, представниками громадськості міста та колегами по перу – місцевими письменниками, презентуючи серію пригод українського супергероя – співробітника таємного легіону УНР Марка Шведа. «Червона Офелія» та «Печатка святої Маргарити» – перші книги із задуманої авторкою серії з 10 романів.

Марко Швед – український Джеймс Бонд. Він – життєстверджуючий, переможний, позитивний герой,  який переборює неймовірні труднощі, закохується в красунь, перемагає зло і завжди залишається живим і неушкодженим.  Лора Підгірна зауважила, що українська література багата на приклади страждань і героїчної смерті в ім’я справедливості. На думку авторки, у сучасних реаліях важлива орієнтація на утвердження життя, на перемогу, бо герої не вмирають.

Письменниця радо ділилася секретами своєї творчості.

Олена ГАСЬКЕВИЧ,
старший науковий працівник музею Юліуша Словацького у Кременці
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)