Ліки від коронавірусу: у МОЗ розповіли про клінічні випробування українського препарату

gazpostach

Ліки від коронавірусу: у МОЗ розповіли про клінічні випробування українського препарату

Фото - з мережі Інтернет

Клінічні випробування вітчизняного препарату "Біовен" від COVID-19 проводяться лише за згодою пацієнта.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на онлайн-брифінгу повідомила заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, відповідаючи на запитання журналістів про те, чому для клінічних випробувань був обраний саме цей препарат та яким чином визначалися медзаклади, де проводитимуть випробування.

"Лікарський засіб "Біовен" - це препарат українського виробника. Він вже показав свою ефективність при низці складних хронічних захворювань", - наголосила вона. Микичак розповіла, як відбувається процедура затвердження МОЗ пропозиції Державного експертного центру про клінічні випробування. За її словами, фірма-виробник звертається до Державного експертного центру з пакетом документів та у партнерстві із закладами охорони здоров'я визначає, де проводитимуться випробування препарату.

"У пакет документів входить, власне, погодження чи згода закладу охорони здоров'я і обов'язкове рішення комісії з етики у цьому закладі. Випробування проводяться виключно за згодою пацієнта. Більше того, пацієнт чи доброволець страхується, коли проводяться ці випробування", - наголосила заступник міністр охорони здоров'я.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)