Опубліковано фото, чим прославилася Тернопільська обласна бібліотека для дітей цього разу (Фото)

gazpostach

Опубліковано фото, чим прославилася Тернопільська обласна бібліотека для дітей цього разу (Фото)

Тернопільська обласна бібліотека для дітей влаштувала незабутні зимові канікули для читачів, а також посіла перше місце у конкурсі «Феєрія новорічного міста»

13796_1

На пухких снігових перинах в урочистій тиші морозяних ранків зустріли ми величне свято – Різдво Христове. З подвійною радістю зимових свят очікувала вся школярська спільнота, адже на цей період припадають омріяні канікули. Провести час дозвілля весело й корисно, а також поринути в круговерть різдвяних традицій України та світу запросила читачів Тернопільська обласна бібліотека для дітей. Впродовж вакацій наші користувачі, а також всі охочі тернополяни брали участь в яскравих заходах, іграх, майстер-класах, знайомились з цікавою літературою, а також віншували й співали колядок.

Розпочались «Зимові канікули у бібліотеці» різдвяними розвагами «Віншую вас з тими святами», учасниками яких стали наймолодші користувачі книгозбірні. Над програмою заходу «чаклували» працівники бібліотеки разом з волонтерами Клубу соціальних ініціатив ТНПУ ім. В. Гнатюка, а найцікавіші моменти дійства транслювали у новинах місцевого телебачення.

Справжнім уроком сольфеджіо стала народознавча гра для меломанів «Відгадай колядку». Інші можливості людського слуху, а саме – вміння «читати вухами» відкрили для себе учасники аудіогодини «Різдвяні історії книжкової шафи».


ЧИТАТИ ДАЛІ: Злочинцю, який розстрілював вікна машин та квартир у Тернополі виявилося 18 років


Яскравих вражень не бракувало і поціновувачам традиційної книги. Читачі з захопленням переглядали літературу, представлену на виставках «Від Різдва, святого, гожого, до Водохреща Божого» та «Різдвяною стежкою до щастя і добра». З творчістю сучасних українських авторів, а саме братів Капранових ознайомились учасники різдвяних читань, а досвідчені «селфери» не проґавили нагоди зробити оригінальне фото на фоні книжкового каміну та «інтелектуальної» ялинки.

Розмаїттю новорічних та різдвяних традицій в різних куточках світу було присвячено різдвяну відеомандрівку «По всьому світу

стала новина» та інформ-сеанс «Новий рік мандрує світом». Разом із бібліотекарями діти «побували» у Франції, де куштували «різдвяне поліно», відвідали Сполучені Штати Америки, де мандрівників «очікував» урочистий обід з індичкою та різдвяними піснеспівами, «приготували» гриль-страви на австралійському пляжі (бо ж у них літо!), а також взяли участь в хресному поході під назвою Аліло в компанії гостинних грузинів.

Хороші новини є також для кіноманів і прихильників інтерактивних ігор. Для вас протягом січня працюватиме зимовий кінозал «Мультитека» (перегляд дитячих кінофільмів та мультфільмів на замовлення), а також драйвовий «Kinect –майданчик».

Колектив Тернопільської обласної бібліотеки для дітей щиро вдячний активним учасникам заходів, а ще – владі міста, яка оцінила творчий хист і креативність наших працівників, удостоївши книгозбірню перемоги у конкурсі «Феєрія новорічного міста» – номінація «Настрій дарований серцем».

Сердечні вітання усім з нагоди величного свята Хрещення Господнього, нехай свята йорданська вода змиє усі негаразди, принесе здоров’я та спокій в кожну українську домівку.

Уляна Пилипчук –
працівник редакційно-видавничого сектору ТОБД
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)