Леонід Бицюра закликав кандидатів у нардепи по Тернополю підписати Декларацію доброчесності

gazpostach

Леонід Бицюра закликав кандидатів у нардепи по Тернополю підписати Декларацію доброчесності

Декларацію доброчесності кандидатів у народні депутати України в Тернополі запропонував колегам підписати Леонід Бицюра. Єдиний кандидат від об'єднаних сил націоналістів закликав до чесної боротьби за мандат за чіткими правилами.

"Державі нині не вистачає принципових політиків. Ми всі говоримо про якісні зміни в країні, верховенство права, боротьбу з корупцією, відсутність політичного лицемірства, відкритість. Давайте покажемо гідний приклад, принцип єдності, доброчесності, відповідальності перед громадою. Нехай ці вибори будуть змаганням ідей та програм, а не політичних технологій і маніпуляцій", - зазначив Леонід Олексійович.

Декларацію вже підписали шестеро із 21 кандидата. Своїми підписами вони засвідчили готовність до ведення відкритої, чесної, прозорої, гідної, порядної виборчої кампанії, без підкупу виборців, "чорних" піар-технологій, поливання брудом опонентів, зведення наклепів та розповсюдження завідомо неправдивої інформації у мас-медіа, соцмережах тощо. Чи не розійдеться задеклароване з діями, та чи готові решта 15 кандидатів до чесної боротьби за мандат - покаже час. Адже вибори - то велика спокуса. Особливо для тих кандидатів, котрі мають значні фінансові та медійні ресурси. Бажання перемогти стирає межі порядності та людяності. У хід ідуть підкуп, "чорнуха", спекулювання рейтингами, тонка гра на питаннях релігії, приписування чужих заслуг, заяви про покровительство й водночас тонкий натяк підлеглим, грубе шкідництво та гучні концерти... Суцільні експерименти й забавки піар-технологів. А справжня репутація представника міста - це не забавка, а кропітка робота упродовж багатьох років. Робота в інтересах міста і країни.

(Христина Вояк)
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)