Леонід Бицюра: «Спільними зусиллями маємо захистити святині Тернопільщини»

Леонід Бицюра: «Спільними зусиллями маємо захистити святині Тернопільщини»

леонід БицюраЗараз провокатори намагаються показати ситуацію, яка виникла, у такому ракурсі, нібито жителі західної України підпалюють храми Московського патріархату.

Завдяки посиленню заходів безпеки впродовж 8-9 травня на Тернопільщині було спокійно та без провокацій.

 Нам вдалося відпрацювати механізм співпраці між представниками виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, громадських активістів. У посиленому режимі працювали працівники міліції та СБУ. До охорони громадського порядку було залучено місцевих депутатів, вони забезпечували цілодобове чергування на місцях.

Але загроза не зникла. Про це свідчить той факт, що в ніч на 11 травня невідомі особи підпалили 2 храми у селищі Залізці Зборівського району – храму Покрови Пресвятої Богородиці Тернопільсько-Зборівськоїархиєпархії УГКЦ та храму Пресвятої Трійці УАПЦ.

  Ми знаємо, що на Тернопільщині високий рівень духовності, тут величезна кількість святинь та релігійних пам’яток. Так склалося історично, що на сході країни переважають храми Московського патріархату православної церкви.Тому зараз провокатори намагаються показати ситуацію, яка виникла, у такому ракурсі, нібито жителі західної України підпалюють храми Московського патріархату.

Ситуація у Залізцях має певний політичний підтекст і штучно спровокована з метою дестабілізації на теренах краю.

  Ми будемо посилювати охорону храмів та релігійних пам’яток на Тернопільщині.

Звертаюсь до всіх мешканців краю допомагати у забезпеченні спокою та правопорядку та оперативно реагувати на будь-які правопорушення.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)