У Лановецькому районні вирішують проблеми зайнятості неповнолітніх

gazpostach

У Лановецькому районні вирішують проблеми зайнятості неповнолітніх

Ланівці семінар про неповнолітнУ Лановецькому районному центрі зайнятості відбувся семінар за участю соціальних партнерів, присвячений питанням зайнятості, соціального захисту та підтримки неповнолітніх осіб. У заході взяли директор районного районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Юзюк, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Бельма, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у Тернопільській області – державний інспектор територіальної інспекції з питань праці Любов Пугач, представники місцевих підприємств.

Присутні ознайомились із основними нормами законодавства щодо працевлаштування неповнолітніх, роботою кожної зі служб, напрямками спільної діяльності, проблемами та шляхами їх вирішення, пов’язаними із профнавчанням та зайнятістю осіб до 18 років, досвідом працевлаштування молодих працівників.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями РЦЗ Інна Грицай детально зупинилась на правах та обов’язках роботодавців; поінформувала про передбачену законодавством відповідальність у сфері зайнятості населення, у тому числі при використанні праці неповнолітніх; розповіла про стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць з наданням компенсації єдиного соціального внеску та забезпечення молоді першим робочим місцем.

Вичерпні роз’яснення щодо умов працевлаштування, організації робочих місць, тривалості робочого часу, організації умов для відпочинку та інших нюансів, які виникають при прийнятті на роботу неповнолітніх осіб, надала державний інспектор праці Любов Пугач.

Всі були одностайні у тому, що працевлаштування після навчання осіб даної категорії – це питання не лише служби зайнятості, а спільне завдання усіх зацікавлених установ та організацій, а також місцевих органів самоврядування, на території яких проживають особи зазначеної категорії.

Учасники семінару підтримали висловлені пропозиції та обмінялись думками із обговорених питань, поділились досвідом з їх практичного вирішення.

Семінар з соціальними партнерами на тему: «Служба зайнятості - неповнолітнім особам» відбувся також і в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)