Ланівчани розраховують на допомогу депутата

Ланівчани розраховують на допомогу депутата

богдан яциковський, місто, ланівці

Богдан Яциковський допомагає людям. Фото: Наш День

Депутат обласної ради Богдан Яциковський знову зустрівся зі своїми виборцями, цього разу – у Ланівцях. Під час прийому громадян до нього звернулася жителька села Огризківці Марія Павлівна Пундик. Жінка намагається оформити спадщину на батьківську хату. З 1973 року користується земельною ділянкою, на якій розташований будинок, веде усе господарство, а зараз не може законно користуватися сімейною власністю. У сільській раді немає уповноважених посадових осіб, які мають вищу юридичну освіту та могли б виконувати такі юридичні функції, - пише газета Наш День.

02

Жителі Снігурівки знесилені після ліквідації наслідків повені, яка сталася наприкінці червня. Людям, які живуть на вул. Центральній затопило будинки, замулило обійстя. Наразі намул збирають технікою, але впевненості, що під час чергової зливи лихо не повториться – немає. Тому Зоя Коваль та Оксана Пінчук прийшли до депутата з проханням допомогти у прокладенні дороги на їхніх вулицях, бо, кажуть, що навіть швидка не зможе під’їхати до подвір’я, коли щось трапиться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які школи на Тернопільщині отримали нові автобуси? (Відео)

Також було багато питань, які стосувалися виділення землі учасникам АТО (зокрема з цього приводу звернулися жителі Чайчинців), правомірності оренди ставків та розробки кар’єрів у селах Лановеччини.

Богдан Яциковський вислухав людей та пообіцяв допомогти їм.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)