У Тернополі відбувся семінар Курс Вільних Людей (Фото)

gazpostach

У Тернополі відбувся семінар Курс Вільних Людей (Фото)

Протягом 2-х днів, лектори спілкувалися та дискутували з учасниками семінару на ідеологічно-світоглядні та громадсько-політичні теми. Як і годиться, подану лекторами теорію учасники закріпили практикою.

Цими вихідними, з 20 по 21 жовтня, у Тернополі відбувся семінар Курс Вільних Людей (КВЛ) на якому сучасна українська молодь не тільки обговорювала проблеми в своєму місті та країні, але й шукала шляхи їхнього вирішення.

Програма Курсу Вільних Людей спрямована на всебічний розвиток особистості, утвердження національних цінностей та активної життєвої позиції, також лекції з найактуальніших тем, дискусії, ділові ігри, написання проектів, вивчення історії, перегляд фільмів, спортивні та командні ігри.

Проект “Курс Вільних Людей” має на меті сприяти формуванню своєрідної платформи об’єднаних дієвих патріотів. які хочуть бути громадсько активними, творити зміни свого оточення та шукають для цього однодумців, необхідних стартових знань та вмінь.

Протягом 2-х днів, лектори спілкувалися та дискутували з учасниками семінару на ідеологічно-світоглядні та громадсько-політичні теми.
Як і годиться, подану лекторами теорію учасники закріпили практикою.

Голова Тернопільського осередку МНК - Микола Мисак розповідає:
"Курс вільних людей дає нам багато відповідей та заряджає на працю для спільної перемоги у війні за Незалежність. КВЛ вчить нас прагматично та методично викорінювати ворога з усіх сфер українського суспільства".

"На КВЛ я отримав для себе багато інформації, емоцій і задоволення від спілкування з однодумцями, чого мені часто дуже бракує", - ділиться враженнями учасник семінару Віктор.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)