Навіщо до Тернополя приїхав відомий письменник Андрій Курков?

gazpostach

Навіщо до Тернополя приїхав відомий письменник Андрій Курков?

047Жителі та гості обласного центру побували на презентації журналу «Пам’ятки України», черговий випуск якого присвячений Тернопіллю.

Про багатогранну спадщину Тернопільщини говорили з Андрієм Щекуном, генеральним директором Національного газетно-журнального видавництва, Анатолієм Сєриковим, редактором журналу «Пам’ятки України» та письменником, сценаристом, журналістом, головою видавничої ради Національного газетно-журнального видавництва Андрієм Курковим. «Памятки України» одне із повноцінних та якісних періодичних видань. Журнал виходить раз в місяць тиражем 1000 примірників.

Колектив періодичного видання вже давно співпрацює з науковцями нашої області. Ще в далекому 1990 році дирекцією «Пам’яток України» була організована експедиція «Забуті могили», у якій тернопільські науковці взяли активну участь. Із цієї експедиції «виросло» наукове товариство «Обереги», яке функціонує і до сьогодні. Відвідували представники редакції і фестиваль на Лисоні, що відбувся цього літа.

Учасники презентації зазначили, що національне відродження в Україні іде своєрідними хвилями. Завдання, яке перед собою ставлять редакції подібних видань - стимулювати такі процеси. Саме цей номер журналу демонструє історичну спадщину Тернопільщини та хід національно-визвольних змагань в нашій області. Відзначили якісну роботу наукових працівників Бережанського краєзнавчого музею. Редактор зауважив, що Тернопілля має якісні наукові, музейні та культорологічні кадри.

Завдяки номеру, присвяченому Тернопільщині, вперше за останній час видали журнал тиражем 3000 примірників. Андрій Курков зауважив , що для того, аби українці обрали свій шлях, їм необхідно знати свою історію.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)