Міська рада дозволила продаж приміщення, в якому знаходиться культовий тернопільський ресторан

gazpostach

Міська рада дозволила продаж приміщення, в якому знаходиться культовий тернопільський ресторан

Завдяки цим коштам, як кажуть у міській раді, можна виплатити зарплати вчителям та лікарям і купити автобуси

Відповідно до проекту , оприлюдненого на сайті міськради, рішенням передбачено:
1) включити в перелік об’єктів, що підлягають приватизації та затвердити до приватизації єдиний майновий комплекс філії “Ресторан Україна” комунального підприємства “Еней”, за адресою бульв. Тараса Шевченка, 23, шляхом викупу орендарем товариством з обмеженою відповідальністю “Україна” Ресторан.
2) Управлінню обліку та контролю за використанням комунального майна здійснити продаж об’єкта, зазначеного в пункті 1 рішення, за ціною не менше 30 000 000 грн.(тридцять мільйонів гривень), без відшкодування вартості невід’ємних поліпшень.

Приміщення колишнього ресторану “Україна” згадане товариство орендувало у міста і перетворило занедбаний комунальний ресторан у один з найкращих ресторанів Тернополя та є своєрідною візитівкою міста. В 2018 році товариство-орендар (директор – Заставна М.Й.) виявило намір його викупити. Згідно із експертизою, вартість приміщення на бульварі Шевченка, де зараз працює кілька закладів, не менше 30 млн грн.

Завдяки цим коштам, як кажуть у міській раді, можна виплатити зарплати вчителям та лікарям і купити автобуси для єдиної комунальної транспортної мережі, повідомляє 20 хвилин.

– Під час попередніх сесій виникали питання, бо громадськість не мала інформації про вартість продажу, – каже мер Сергій Надал. – Було багато інформації про те, що продаж буде за заниженою ціною, або тією, яка нижча ринкової. В результаті попередньої сесії ми отримали звернення від громадськості та журналістів про проведення оцінки і після того приймати будь-які рішення про продаж. Фонд майна на доручення сесії замовив незалежну експертизу, визначили вартість цього об’єкту і саме вона лягла в основу рішення. Тобто депутати проголосували за те, щоб дозволити підготовку продажу об’єкту, але за ціною не менше, ніж 30 мільйонів гривень, які визначила незалежна експертиза.

Ці кошти бюджет міста, як каже пан Надал, має отримати ще у 2018-ому році. – Ці кошти та ряд інших надіємось спрямувати на виплати зарплат освітянам та медикам, – додає міський голова. – Ще КП “Тернопільелектротранс” провів тендерну процедуру і є можливість розпочати закупівлю двадцяти автобусів для створення єдиної комунальної транспортної компанії міста.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)