Кращим тернополянам буде присуджено Премії імені Володимира Лучаківського

gazpostach

Кращим тернополянам буде присуджено Премії імені Володимира Лучаківського

У цьому році до дня місцевого самоврядування у Тернополі кращим містянам традиційно присуджуватимуть та вручатимуть грошові Премії імені Володимира Лучаківського.

Кошти на вручення грошової премії спрямовуються за рахунок фінансування, передбаченого Програмою підтримки книговидання місцевих авторів та забезпечення святкових та офіційних заходів на 2019-2021 роки.

Так, вручення дипломів та грошових винагород у розмірі 10 тис. грн відбуватиметься у трьох номінаціях: «Майбутнє створюється сьогодні», «Формування позитивного іміджу міста» та «Культурно-мистецькі, наукові та інноваційні досягнення».

Премія присуджуватиметься з метою вшанування пам’яті першого українського бургомістра Тернополя Володимира Лучаківського і відзначення жителів громади, які доклали вагомих зусиль до інноваційного, технологічного, наукового, суспільного, громадського, культурного розвитку та формування позитивного іміджу Тернополя.

Урочисте оголошення та нагородження номінантів премії відбудеться 7 грудня у День місцевого самоврядування, - повідомляють у ТМР.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)