Чому тернопільським хуліганам із цими дівчатами краще не жартувати?

gazpostach

Чому тернопільським хуліганам із цими дівчатами краще не жартувати?

У сусідньому обласному центрі Івано-Франківську побували також вихованці Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту, які займаються боксом. Із тріумфом повернулася додому підопічна Руслана Фірмана Юлія Деденко.

Каріна АЙРАПЕТЯН, Юлія ДЕДЕНКО, Руслан ФІРМАН, Олеся КРИСЮК, Каріна ВОВК (зліва направо); Анатолій ФІРМАН разом зі своїми підопічними Артуром ДОВГОШИЄЮ, Артемом СОРОЧАНОМЮ Захаром ФІРМАНОМ і Остапом ЗАХАРСЬКИМ після церемонії нагородження.

Каріна АЙРАПЕТЯН, Юлія ДЕДЕНКО, Руслан ФІРМАН, Олеся КРИСЮК, Каріна ВОВК 

Незламний характер і неабияка воля до перемоги допомогли п’ятнадцятирічній дівчині стати переможницею чемпіонату України з боксу пам’яті заслуженого тренера України Валерія Дем’янова серед юніорок, чия вага не перевищує 69 кілограмів. Найважче, без сумніву, було в непростому фінальному двобої з ровесницею з Вінничини. Втім вердикт суддів засвідчив, що на звання чемпіонки України заслуговує саме наша землячка.

Тільки компліментів заслуговує і Каріна Вовк. Дебютний виступ на чемпіонаті України увінчала завойованим п’ятим місцем. Причому домогтися вагоміших здобутків завадив не тільки брак досвіду. В двобої за вихід до півфіналу їй випало зустрітися з чинною чемпіонкою України і учасницею чемпіонату Європи. Тож і не дивина, що судді навіть на підсвідомому рівні віддали перевагу львів’янці. Зрештою, остання на це і заслужила.

(зліва направо); Анатолій ФІРМАН разом зі своїми підопічними Артуром ДОВГОШИЄЮ, Артемом СОРОЧАНОМЮ Захаром ФІРМАНОМ і Остапом ЗАХАРСЬКИМ після церемонії нагородження.

(зліва направо); Анатолій ФІРМАН разом зі своїми підопічними Артуром ДОВГОШИЄЮ, Артемом СОРОЧАНОМЮ Захаром ФІРМАНОМ і Остапом ЗАХАРСЬКИМ після церемонії нагородження.

Молодші ж вихованці відділення боксу навчального спортивного закладу продемонстрували свою майстерність під час відкритого Кубка Івано-Франківська. В міжнародних змаганнях пам’яті Ігоря Гайдамаки, до речі, взяли участь майже три сотні юних майстрів шкіряної рукавички з сімнадцяти вітчизняних областей, а також Литви, Румунії, Чехії, Молдови і Білорусі.

Тож повний комплект нагород, завойований підопічними Руслана і Анатолія Фірманів, поза всяким сумнівом, неабиякий успіх. У суперечці атлетів, чий вага не перевищує 32 кілограми, не було рівних Артемові Сорочану. Тільки у фінальному бою вагової категорії до 56 кілограмів змушений був визнати перевагу конкурента Артур Довгошия. Третє ж місце Захар Фірман завоював у ваговій категорії до 30 кілограмів. А ще один наш земляк Олександр Шеліхевич посів п’яте місце серед боксерів, чия вага не перевищує 70 кілограмів.

А. ЯЦИНА,
заступник директора Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту.

Фото з архіву автора  
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)