Корвет "Тернопіль", з 85 моряками на борту, повністю відрізаний від суші

gazpostach

Корвет "Тернопіль", з 85 моряками на борту, повністю відрізаний від суші

Корвет Тернопіль Водні шляхи, якими раніше  доставлялись на корвет продукти, медикаменти, інші речі відучора заблокували озброєні невідомі  люди у військовій формі.

Про це  ще вчора телефоном повідомив міському голові Тернополя   капітан корабля Максим Ємельяненко.

-Ситуація змінилася в гіршу сторону,-розповідає  Сергій Надал.- Наші моряки зараз ізольовані повністю від суші. Два підступи до води перекриті невідомими людьми у військовій формі, які повністю озброєні снайперськими гвинтівками, кулеметами, автоматиною зброєю.

Міський голова просить журналістів, громадськість  максимально поширити цю інформацію, щоб не дати можливість  ворогуючій стороні спровокувати будь-які непередбачувані  дії, збройні напади чи провокації.

-На борту перебуває 85 моряків,-каже Сергій Надал,-У нас є картковий рахунок для сімей корвету, на який збираємо кошти. Дякуємо "Майдану", який поділився частиною своїх ресурсів на потреби корвету, щоб можна було закупити все необхідне для них...А яким чином це передати?Поки не знаємо... Розуміємо, що це блокада політична.Має все  вирішитись  з допомогою переговорів, Світу, громадськості . Великі сподівання на журналістів.

Валерія Хабза, Місто
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)