Корвет "Тернопіль" уже не наш?Прапор з корабля передадуть місту…

gazpostach

Корвет "Тернопіль" уже не наш?Прапор з корабля передадуть місту…

rp_Корвет-Тернопіль-300x225.jpeg Вчора, 21 березня 2014 року, за телефонним повідомленням капітана 3 рангу Максима Ємельяненко, корвет "Тернопіль" переміщений від 15 причалу, де він був заблокований  "російськими чоловічками"  в Корабельну бухту Севастопольської гавані.

Корабель  тепер-під контролем військових Росії і «самооборони Криму».  Український екіпаж, що відмовився зрадити присягу України зійшов на берег, оскільки майже усі члени екіпажу контрактники і більша частина має сім'ї .

Український-військово морський прапор і прапор міста Тернополя будуть передані в міську раду нашого міста.

          Як архівіст і військовий історик, я висловив прохання, щоби вимпели й інші свідчення участі нашого протичовнового корвета «Тернопіль» у міжнародних навчаннях і бойових службах були передані по можливості в Державний архів Тернопільської області і Тернопільський обласний краєзнавчий музей.

Ззараз ці вимпели і пам’ятні дошки члени українського екіпажу забрали з корабля, що знаходиться під контролем російських військових. Впевнений, що згодом вони займуть знову почесне місце в кают-компанії корвета чи саме цього, що зараз знаходиться в російському полоні, чи корабля нового проекту який буде гордо носити ім'я  «Тернопіль».

 Попередні екіпажі, що здійснювали важкі походи у Середземне море і громада Тернопілля, що так безприкладно підтримувала свій корабель, заслужили на це

Я не збираюсь припиняти роботу над третім виданням книги «Протичовновий корвет Тернопіль».До неї увійдуть і сторінки нашої слави і трагедії 2014 року.

Нашу новітню військово-морську історію від нас не забрати нікому…

Ігор Крочак, військовий історик, один з авторів книги «Протичовновий корвет Тернопіль»,  голова Тернопільського громадського інформаційно-координаційного пункту підтримки ВМС Збройних Сил України
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)