Корпорація «Опілля» підтримала зйомки фільму «Червоний. Без лінії фронту» (Фото)

gazpostach

Корпорація «Опілля» підтримала зйомки фільму «Червоний. Без лінії фронту» (Фото)

Історія Данила Червоного отримала продовження.

Штучний сніг та паралізована центральна частина міста, вулицями ходять переодягнуті актори. В Бережанах знімають кіно!

Це друга частина вже популярної стрічки «Червоний». Тепер – «Червоний. Без лінії фронту». Це фільм за мотивами роману Андрія Кокотюхи.

Перша екранізація у 2017 році мала шалений успіх і в прокаті зібрала майже 3 мільйони гривень. Тоді деякі локації кінокартини теж знімали в Бережанах. То ж місцеві мешканці на власні очі могли побачити «кінокухню» зсередини.

Початок зйомок «Червоний. Без лінії фронту» спричинив не менший ажіотаж. Бережанці як могли допомагали знімальній групі. Ба більше: дехто з них потрапив у кадр, зігравши у масовці.

До слова, у масових сценах кінострічки було задіяно майже 150 осіб, хоча охочих  було набагато більше. Режисер та продюсер фільму з особливою теплотою розповідають про тих, хто долучився до знімального процесу.

Назустріч кінематографістам йшли не лише мешканці Бережан, допомагаючи із реманентом для зйомок, а й місцева влада та підприємці, зокрема – тернопільська пивоварня «Опілля». Це не перший культурний проект, який підтримує відома пивна марка Тернополя.

Зйомки на Тернопіллі завершені. Прем’єру фільму «Червоний. Без лінії фронту» обіцяють 20 серпня цього року. Кажуть, продовження стрічки буде не менш цікавим.

Отож, залишається лише дочекатися прем’єри!

(Тарас Опільський)
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)