Кому Яциковський наступив на болючий мозоль?

Кому Яциковський наступив на болючий мозоль?

Корупція настільки вкорінилася на Тернопільщині і стала рутиною для певних керівників, що коли її торкнутися, то дуже вона їх болить. Вони починають як покалічені собаки шукати захисту та відгаркуватися у відповідь. А мудрі люди не даремно кажуть, що диму без вогню не буває. 

Коли Богдан Яциковський натиснув на перинатальний корупційний мозоль, його господар знайшов захист під крилом депутата обласної ради, яка на повні груди заявляла про чесність та справедливість керівника. Та коли його було звільнено із посади, громадськість та працівники видихнули із полегшенням. Кажуть, що в час без «наполеона» їм відкрились очі, аж дихати стало легше і працювалось із задоволенням.

Зараз назріло нове питання – функціонування кар’єрів. Ще у вересні на сесії облради Яциковський із трибуни заявив, що потрібно негайно перевірити діяльність В.М. Кітури, як офіційного представника «Геоінформ України», бо люди скаржаться на його незаконну діяльність і у нього є відповідь від Державної служби геології та надр України про те, що вищезгаданий Кітура станом на вересень вже не працював у службі. Запит депутати підтримали і обласна рада направила його до прокуратури. Але якось тоді він залишився поза увагою «робінгудів», та тепер, напевно, це рішення дало про себе знати перевірками. Відповідь не забарилася і на медійному просторі почалася чергове поливання брудом депутата . Як завжди Богдан Яциковський не мовчить у цих ситуаціях і відкрито говорить про свою позицію. (фото)

Кажуть, що за анонімною писаниною стоїть один із тернопільських нардепів, який окрім ресторанного бізнесу зацікавився вже й надрами. Очевидно, що ініційована радикалом перевірка роботи кар’єрів аж ніяк не входить у плани "аноніма". Він звик брати усе за безцінь і грати за власними правилами. Тому й зрозуміло, що весь новий бруд, що полився на Богдана Яциковського зварений на кухнях центральних ресторанів Теронополя.

 
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)