Комітет з прав людини підтримав петицію щодо медичного канабісу

gazpostach

Комітет з прав людини підтримав петицію щодо медичного канабісу

Комітет Верховної Ради з прав людини розглянув і підтримав електронну петицію, щодо законодавчого врегулювання канабісу для науки і медицини.

Медичний канабіс в Україні можуть дозволити. Хоча остаточно говорити про його легалізацію ще рано. Як повідомляють "Букви", наразі препарат погодив Комітет ВРУ з прав людини.

медичний канабіс

медичний канабіс

В громадській організації "Українська асоціація медичного канабісу" наголошують, що Україна готова до таких змін. Це питання вже врегулювали в США, Канаді та інших країнах. Це питання доступу до медикаментів. Це право наших громадян, яке поки що не виконується.

Виконавчий директор Українського Хельсинського союзу з прав людини Олександр Павліченко заявив, що готовність Комітету розглянути цю петицію - знак, що Україна рухається в правильному цивілізованому напрямку.

Народні депутати-члени Комітету далі підготують відповідний законопроект і створять робочу групу, в яку залучать представників інших профільних комітетів.

Додамо, петицію з вимогою законодавчо врегулювати доступ пацієнтів до препаратів з канабісом при лікуванні хронічної болі, епілепсії, анорексії, посттравматичного синдрому, захворювань імунної системи, артриту, ревматизму, астми, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, хореї Гентінгтона, герпесу, язв, втрати ваги при СНІД, діабетичної нейропатії, різних форм склерозу та багатьох інших важких недуг, зареєстрували на сайті Верховної Ради 30 січня. До цього часу її підписали 25111 осіб.

Раніше в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун виступила за легалізацію в нашій країні медичного канабісу.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)