Комаровський пояснив, чи корисна соска для немовлят і їхніх батьків (Відео)

Комаровський пояснив, чи корисна соска для немовлят і їхніх батьків (Відео)

Комаровський про улюблене заняття немовлят: "Заважає нормальному життю сім'ї".

Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський, відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей.

У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський відповів на питання про те, як впливає дитяча пустушка на формування прикусу.

"Запитання. Чи впливає тривале використання пустушки на формування неправильного прикусу?

Відповідь. Однозначно впливає. Зрозумійте, пустушка ж хороша від випадку до випадку. Коли він смоктав її чотири рази на день за двадцять хвилин – це одне, але коли він в принципі без неї не існує і робить смоктальні рухи з пустушкою в роті 24 години на добу, то це однозначно шкідливо.

Але часто-густо, боячись неправильного прикусу, батьки не дають дитині пустушку (на першому році життя, коли дитині 5-6 місяців), коли вона нестямно репетує, не дає нікому спати, заважає нормальному життю сім'ї. Але батьки не використовують пустушку, начитавшись про неправильний прикус. Це неправильно, з моєї точки зору", - розповів лікар.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Влияет ли длительное использование пустышки на формирование неправильного прикуса? ⠀ Ответ: ⠀ Однозначно влияет. Поймите, пустышка ведь хороша от случая к случаю. Когда он ее сосал четыре раза в день по двадцать минут – это одно, но когда он в принципе без нее не существует и совершает сосательные движения с пустышкой во рту 24 часа в сутки, то это однозначно вредно. ⠀ Но сплошь и рядом, боясь неправильного прикуса, родители не дают ребенку пустышку (на первом году жизни, когда ребенку 5-6 месяцев), когда он истошно орет, не дает никому спать, мешает нормальной жизни семьи. Но родители не используют пустышку, начитавшись про неправильный прикус. Это неправильно, с моей точки зрения. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #соска #пустышка #прикус

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)