Коли потрібна заміна насосів (помп) для пральних та сушильних машин?

gazpostach

Коли потрібна заміна насосів (помп) для пральних та сушильних машин?

Пральна машина належить до того виду техніки, який постійно використовується в кожному домі. Попри надійну конструкцію вона іноді ламається, що спричиняє багато додаткових турбот. Одна з найскладніших проблем – несправність насосу, при якій потрібна заміна важливого елементу. Розглянемо правила вибору нової деталі та основні причини виникнення такої серйозної поломки.

Що враховувати при покупці нового насоса?

При поломці системи зливу потрібна термінова заміна помпи. Експерти компанії Patok, яка спеціалізується на продажі запчастин та аксесуарів до побутової техніки, радять відмовитись від реплік на користь оригінальних деталей. Також не варто купувати помпу у сумнівних продавців лише тому, що вони знаходяться близько. Краще зачекати кілька днів, але отримати товар з гарантією якості, щоб точно відновити роботу пральної машини. В інтернет-магазині Паток представлений широкий вибір насосів (помп) для пральних та сушильних машин (patok.com.ua/catalog/nasosy_pompy/), у наявності є деталі від усіх популярних брендів побутової техніки цього сегменту. Гарантована оригінальність кожного товару дозволяє бути впевненим у довготривалій справності улюбленої помічниці – пральної машини.

Окрім виробника потрібно знати точну модель приладу, цю інформацію можна знайти в інструкції. У одного бренду можуть бути насоси для пральних машин з різними характеристиками, тому принципово розуміти, запчастину до якої моделі потрібно придбати.

Поширені симптоми поломки помпи

Зливний насос відкачує воду та залишки миючих засобів з бака. При виході з ладу цієї важливої запчастини пральна машина перестає відкачувати воду, а також не здатна набрати нову через застій старої. Несправність може виникати як в механічній частині (коротке замикання, обрив котушки), так і в механічній (ушкодження крильчатки або втулки). Характерні ознаки проблем зі зливним насосом:

  • зупинка програми прання, коли вода залишається у баці;
  • збій програми, надто повільний відхід рідини;
  • не при кожному пранні відбувається злив по стандартній схемі;
  • успішний злив супроводжується гудінням та іншими нетиповими звуками;
  • при завершенні циклу залишається вода.

Перед прийняттям рішення потрібно провести діагностику приладу, виключити можливість засмічення інших частин техніки. Якщо виявляється, що причина саме у помпі, тоді відкладіть прання на кілька днів та замовте нову запчастину. Консультанти Patok будуть раді надати рекомендації відносно експлуатації деталі з урахуванням її характеристик та особливостей. Час, витрачений на уважний підбір деталі, допоможе запобігти повторним поломкам на довгі роки.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)