Колегія Тернопільської обласної державної адміністрації погодила проект обласного бюджету на 2021 рік

gazpostach

Колегія Тернопільської обласної державної адміністрації погодила проект обласного бюджету на 2021 рік

На колегії обласної державної адміністрації 14 грудня розглянули проект обласного бюджету на 2021 рік. Також заслухали інформацію про виконання обласного бюджету у 2020 році.

Як поінформував директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації  Степан Скибиляк, протягом 11 місяців до загального фонду обласного бюджету надійшло 646,6 млн. грн.

«Податки та збори на доходи фізичних осіб - 567, 8 млн. грн. У порівнянні з минулим роком надходження збільшилися на 41,8%. У структурі доходів загального фонду питома вага даного платежу становить 87,8%. Видатки обласного бюджету - 2113,9 млн. грн. Так, із загального фонду на фінансування галузі освіти спрямовано 609, 4 млн. грн., охорони здоров`я - 319,4 млн. грн., соціального захисту і соціального забезпечення - 89,1 млн. грн., культури та мистецтва - 91,9 млн. грн., фізичної культури і спорту - 31,3 млн. грн.», - зазначив Степан Скибиляк.

За напрямками фінансування галузей поінформували головні розпорядники коштів.

«Очікуємо, що вже цього тижня Верховна Рада розгляне законопроект про бюджет України на 2021 рік. У проекті бюджету області на наступний рік ми врахували пропозицій усіх керівників структурних підрозділів ОДА. Відтак  проект бюджету буде подано на розгляд на черговій сесії обласної ради. Сподіваємося, депутати підтримають його», - зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)