Як Степан Барна не дотримав слова, а ОДА зі сцени представляв звичайний клерк

Як Степан Барна не дотримав слова, а ОДА зі сцени представляв звичайний клерк

07Звітуючи про проведену роботу і за 100 днів, і за рік перебування на посаді, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна не втомлювався повторювати, яке значення для розвитку туристичної галузі області мають замки.

«Хтось знає, скільки замків є у нас на Тернопільщині? 34. І наші замки мають відвідати усі голови РДА, разом з головами об’єднаних громад. Подивитися, чим потрібно допомогти, якщо бракує бюджетних коштів, шукати позабюджетні», – давав чіткі настанови Степан Степанович.

«Я собі взяв зобов’язання – доки не відвідаю 34 замки області, доти за кордон на відпочинок не поїду», – розпинався Барна на нараді з питань розвитку туризму на Тернопільщині.

Однак, на святі замку в Скалаті ніхто так і не бачив ні Степана Барни, ні його заступників, ні керівників районів - пише видання Терен.

Найповажнішим чиновником обласного рівня був Іван Бабійчук, який працює звичайним клерком в апараті ОДА. Компанію йому склав нардеп-свободівець Михайло Головко, який не пропускає жодної нагоди попіаритися навіть там, де ні до чого не доклався, паралельно критикуючи політику Президента та не забуваючи сфотографуватися з його підлеглими.

 Загрузка...