Керівником Тернопільщини може стати автомайданівець

Керівником Тернопільщини може стати автомайданівець

Очолити Тернопільську область може громадський активіст.

В обласних держадміністраціях збирають речі губернатори з команди екс-президента. За законом вони стали безробітними, коли новий гарант отримав повноваження, нагадує "БезТабу". Очільник Тернопільщини Степан Барна вже попрощався з населенням області та закликав нового Президента якнайшвидше призначити нового керівника краю. Боротьба за крісло голови ОДА активно триває ще з 2-го туру виборів.

Найпоширеніша версія, що претендентів на головування в «білому домі» є 6. Та зараз коло претендентів на посаду голови Тернопільської облдержадміністрації звузилося.

Радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол заявив, що керувати областю не планує. Іван Чайківський зосередив роботу на розвитку «Аграрної партії України», заступником керівника якої він є, і ймовірність того, що він примкне до команди Зеленського, низька. Ще одним відомим гравцем на політичній арені Тернопільщини є Віталій Цимбалюк, але його близькість до «Батьківщини» стоїть на заваді становленню губернатором від Володимира Зеленського.

Малоймовірними претендентами на пост як були так і залишаються голова Регіональної Ради підприємців Тернопільської області Володимир Гевко і керівник виборчого штабу «Зе» Ігор Жмінка.

Водночас шанси у шостого претендента очолити область збільшилися. Громадський активіст Ігор Василів, який раніше очолював Тернопільський осередок ВО «Автомайдан», 17 травня подав декларацію про доходи за 2018 рік як КАНДИДАТ НА ПОСАДУ. На сайті Національного агентства з питань запобігання корупції можна побачити, що нині він має статус приватного підприємця. Проте, схоже, це не затягнеться надовго.Загрузка...