Казначеїв Тернопільщини привітав голова облради

Казначеїв Тернопільщини привітав голова облради

Віктор Овчарук привітав працівників Казначейства з професійним святом.

До дня створення Державної казначейської служби України провели урочисті збори працівників головного управління Держказначейської служби України в Тернопільській області, пишуть "Тернополяни".
Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук також взяв участь в урочистостях. Він привітав казначеїв з професійним святом та нагородив грамотами.
– Шлях становлення та розвитку фінансової системи нашої держави свідчить про непересічну роль Державної казначейської служби України як ефективного та діючого учасника бюджетного процесу, який виконує почесну й відповідальну місію – забезпечує зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни. Адже казначейська служба стосується чи не усіх сфер життя. Сьогодні перед казначеями стоять серйозні виклики і завдання. Від ефективності, вчасності і оперативності виконання казначейською службою своїх повноважень залежать наші краяни,– зазначив Віктор Овчарук.
А ще голова Тернопільської облради зауважив, що професіоналізм працівників Казначейства є запорукою прозорості фінансових потоків, законності у сфері витрачання бюджетних коштів, а їхня сумлінна праця є важливим внеском в розбудову сучасної незалежної України, зокрема нашого го краю.Загрузка...