Казарми покращеного планування для майже 400 контрактників-артилеристів незабаром запрацюють на Тернопільщині

Казарми покращеного планування для майже 400 контрактників-артилеристів незабаром запрацюють на Тернопільщині

У Теребовлі завершують будувати казарми покращеного планування.

В райцентрі Теребовля, що на  Тернопільщині, на фінішну пряму вийшло будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців служби за контрактом окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід».
Всього у цьому місті здійснюється будівництво трьох житлових споруд. Як повідомив заступник начальника управління – головний інженер Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Василь Стеців у цих казармах покращеного планування невдовзі проживатимуть 375 військовослужбовців.
– Зовнішні роботи по фасаду уже практично завершено та на даний час триває облаштування в середині приміщення, так звані внутрішні оздоблювальні роботи – сантехнічні та електромонтажні. Після цього залишиться встановити меблі та здійснити благоустрій території, – повідомив полковник Василь Стеців.
Очікується, що завершальний етап будівництва казарм у Теребовлі триватиме півтора-два місяці і після цього  житло можна буде вводити в експлуатацію. Загалом на спорудження трьох двоповерхових будівель у Теребовлі із державного бюджету України було виділено майже 44 мільйони гривень.
(Василь Лабай, спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони)
Фото автора.
Загрузка...