«Катастрофічна та незаконна розорюваність земель – причина раптових пилових бур», — радник голови МВС Михайло Апостол

gazpostach

«Катастрофічна та незаконна розорюваність земель – причина раптових пилових бур», — радник голови МВС Михайло Апостол

Пилова буря в столиці — це не звичайне явище для Київського регіону, вона стала першою за останні кілька десятиліть. На думку радника голови МВС Арсена Авакова Михайла Апостола, катастрофічна й безконтрольна з порушення всіх екологічних норм розорюваність с/г земель стане причиною частих пилових бур.

Сьогодні розораність земель в Україні є найбільшою в світі та досягла 56% території держави і наближається до 80% сільськогосподарських угідь. Про це пан Михайло зазначив у соцмережі Фейсбук.

—  Такі пилові бурі в основному виникають в пустелях, напівпустелях і степових районах. Тобто там, де є невкритий трав'яним покривом ґрунт. Вони здатні переносити мільйони тонн пилу. В даному випадку верхнього родючого шару ґрунту на сотні і навіть тисячі кілометрів, як це сталося вчора на більшій території України . Чи є ще у нас шанс захиститися від опустелення? Думаю малий, але є. Але для цього потрібно розділити два поняття:

- з однієї сторони розуміння проблеми, екологія,  життя,волога, здоров‘я, природа, фауна і флора, законність, відповідальність...і інша сторона

-збагачення, безкарність, нерозуміння, злочинна безконтрольність..

Тільки рослинний трав’яний шар може захистити нас від збереження вологи і перетворення наших чорноземів в пустелю! Інших шляхів немає, —  прокоментував Михайло Апостол.

Катастрофічна,злочинна,безконтрольна,в порушення всіх екологічних норм розорюваність наших сг земель стане частим явищем...

Gepostet von Михайло Апостол am Donnerstag, 16. April 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)