Карантин карантином, а за воду платити треба

Карантин карантином, а за воду платити треба

Фото з мережі Інтернет

КП «Тернопільводоканал» нагадує жителям міста: карантин не означає, що люди можуть не сплачувати за комунальні послуги, зокрема, за холодне водопостачання, оскільки доступу до будівлі водоканалу тернополяни тепер не мають. В людей є змога сплачувати за послугу дистанційно і керівництво водоканалу закликає тернополян дотримуватися терміну оплати послуги, повідомляють на сайті «Тернопільводоканалу».

«Останнім часом поширюється інформація про ухвалені нормативні документи, що начебто надають дозвіл споживачам на період дії карантину не оплачувати отримані послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Насправді така інформація не є достовірною. Йдеться лише про тимчасове припинення відключень та застосування штрафних санкцій у разі несплати за послуги, надані КП “Тернопільводоканал”.

Отож, звертаємо увагу на необхідність щомісячних розрахунків за спожиті послуги. Саме регулярність оплат дозволить нашому підприємству й надалі забезпечувати безперебійне і цілодобове централізоване водопостачання та водовідведення.Тому від своєчасності та повноти розрахунків кожного з абонентів залежить водозабезпечення усіх споживачів!», – повідомляють у водоканалі.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)