Кадиров отримав 99,7% виборців за рахунок голосів з ОРДЛО?

gazpostach

Кадиров отримав 99,7% виборців за рахунок голосів з ОРДЛО?

До Держдуми, за попередніми даними підрахунку голосів проходять , крім ЄДРОсів дозволена владою опозиція у вигляді Коммунистической партии Российской Федерации, партії "Справедливая Россия - За правду", "Либерально-демократическая партия России", можливо, "Новые люди". Представники опозиціонера Олексія Навального, який перебуває за ґратами, заявили, що ці вибори сфальсифіковані.

У тому, що справедливих виборів у Росії немає, ніхто в цивілізованому світі не сумнівається. Окрема тема, чому на це закривають очі... Путінський режим давно зачистив опонентів на російському політичному полі, не допускаючи жодних опозиційних протестів чи зрощення будь-кого з незалежних політиків. Та і роль Державної думи в РФ суто декларативна - затверджувати ті рішення, які приймаються в Кремлі.

Цього разу там вирішили піти ще далі й залучити до голосування українських громадян із окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей, попередньо роздавши їм російські паспорти. Ця практика не нова, бо, наприклад, окупований український Крим залучається до думських виборів уже вдруге, а голосування жителів невизнаного Придністров'я на російських виборах - це вже усталена практика.

За даними окупантів, участь у так званих виборах до Держдуми взяли 150 тис. жителів ОРДЛО. Про це заявив голова комісії з міжнародної співпраці Ради з прав людини РФ Кирило Вишинський. "Там величезна кількість людей - понад 650 тис. уже є громадянами РФ, отримали паспорти", - сказав Вишинський, додавши що з окупованих територій Донбасу було здійснено 1400 транспортних рейсів за три дні виборів.

Тим часом за повідомленнями ЗМІ чинний глава Чечні Рамзан Кадиров переміг на виборах в республіці. Він набрав нібито 99,7% голосів. Цей результат - рекорд для Кадирова. У 2016 році глава Чечні набрав лише 97,56% голосів виборців. Окремі аналітики стверджують, що додаткові 2% Кадирову додалися за рахунок голосів з ОРДЛО.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)