Із ким згоден об’єднатися Іван Ковалик у новому парламенті?

Із ким згоден об’єднатися Іван Ковалик у новому парламенті?

Під час цієї виборчої кампанії мені доводилось відповідати на чимало важливих питань виборців. Чому я балотуюсь у Верховну Раду самовисуванцем – вже відповів громадянам у місцевих ЗМІ. То ж зараз дам відповідь на ще одне, чи не найпопулярніше питання, яке лунає в мою адресу: чи стану я частиною коаліції в новому українському парламенті?

Щоб відповісти на це запитання, в першу чергу, треба знати:

  1. які політичні сили формуватимуть майбутню коаліцію?!
  2. якою буде за змістом коаліційна угода?!
  3. якою буде політика реагування нової парламентської більшості та російську агресію?

Серйозним викликом для майбутньої Верховної Ради стане одіозний проросійський політик, кум президента РФ – Віктор Медведчук. Оскільки прокремлівські сили в Україні, швидше за все, матимуть другу за величиною фракцію в новообраному парламенті, а можливо, й стануть членами коаліції. Вплив та позиції Медведчука стануть ще сильніші. Припускаю, що він, маючи у своїх руках значні інформаційні ресурси і брудні російські гроші, намагатиметься взяти під контроль багатьох народних депутатів з різних політичних сил, щоб формувати свій, проросійський порядок денний.

Я дуже обережно та критично ставитимусь до тієї коаліційної угоди, яка формуватиметься та політиків які будуть її підписантами. Якщо ця коаліція почне наступ на українську мову та культуру, якщо вона почне здавати державні інтереси України – я не буду в цій коаліції!

Але, якщо новостворена коаліція у Раді буде виключно проукраїнська, захищатиме нашу державу від агресії РФ, буде дбати про українські інтереси та цінності на кожному відрізку державного будівництва – я буду частиною такої команди.

Я запевняю, що своєю законотворчою діяльністю у Верховній Раді дбатиму про розвиток, зміцнення української держави, збереження її територіальної цілісності й ніколи не зраджу національного інтересу.

 

 (кандидат у депутати Верховної Ради по 163-му округу Іван Ковалик)

Чи стану я частиною коаліції у новому українському парламенті?

Чи стану я частиною коаліції у новому українському парламенті? Щоб дати відповідь на це питання, мені потрібно знати: 1. Які політичні сили об’єднаються в коаліцію?! 2. Якою буде коаліційна угода ?! 3. Як нова більшість буде відповідати на російську агресію на Сході України, всередині держави, міжнародній арені?!Важливим також є те, що російські сили у Верховній Раді буде представляти Віктор Медведчук, позиції якого після виборів однозначно стануть ще сильніші. Припускаю, що він, маючи у своїх руках значні інформаційні ресурси і брудні російські гроші, намагатиметься взяти під контроль багатьох народних депутатів з різних політичних сил.Якщо новостворена коаліція у Раді буде виключно проукраїнська, захищатиме нашу державу від агресії Росії, дбатиме про українські інтереси та цінності – я буду частиною такої команди. В іншому випадку, я буду робити все від мене залежне, щоб захистити Україну!

Gepostet von Іван Ковалик am Montag, 15. Juli 2019


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)