Іван Ковалик дарує оплачений біг-борд на соціальну рекламу

Іван Ковалик дарує оплачений біг-борд на соціальну рекламу

Кандидат в нардепи пропонує розмістити на білборді щось на ваш розсуд.

У Тернополі на білборді можна опублікувати що бажаєш. Таку нагоду тернополянам дарує кандидат в народні депутати по обласному центру Іван Ковалик.

На своїй сторінці в соцмережі претендент в депутати Верховної Ради запропонував виборцям самостійно визначити, що буде опубліковано на білборді.

Додамо, цей білборд оплачений Іваном Коваликом на час виборчої кампанії. Але кандидат вирішив не розміщувати там свою політичну рекламу, а за допомогою незалежної програми обрати тему для борду серед тих, які запропонують дописувачі у Фейсбук. Ідею-переможця оберуть вже цієї доби.

Я віддаю свій білборд! Будь-кому!

Я віддаю свій білборд! Будь-кому!У своїй виборчій кампанії я вирішив відмовитися від дорогої зовнішньої реклами. За 1 білборд у Тернополі, в середньому, потрібно заплатити 10 тис. грн. А якщо кандидату потрібно 50-100 бордів? Тоді йде мова про сотні тисяч, а то й мільйони гривень!Спершу я планував використати для реклами один білборд. Проте потім, в силу перевантаження міста політичними обличчями, зрозумів - це абсурд. Тому:❗️Я віддаю свій білборд на будь-яку корисну, СОЦІАЛЬНУ ініціативу❗️Якщо він зверне чиюсь увагу на проблеми соціальної, військової чи гуманітарної сфери, то стане кориснішим за сотні політичних гасел чи облич.📌Чекаю ваших пропозицій, щодо оформлення білборда. Пишіть свої ідеї в коментарях під цим дописом.📅В п'ятницю, 12 липня, о 12:00 год. за допомогою програми Random.org визначу переможця!Буду вдячний за поширення!

Gepostet von Іван Ковалик am Mittwoch, 10. Juli 2019
Загрузка...