Історії про неймовірних людей та їхні важкі долі: на тернопільському телеканалі – новий сезон проєкту “Небайдужі”

gazpostach

Історії про неймовірних людей та їхні важкі долі: на тернопільському телеканалі – новий сезон проєкту “Небайдужі”

Вони знаходять сили боротись, ухвалювати рішення, а головне - змінювати своє життя. Ще один сезон соціального проєкту «Небайдужі» - це нові історії, діагнози, сім’ї, люди, переживання, сльози, перемоги. Таким чуттєвим і реалістичним є реаліті.

А особливо вражаючим став третій сезон; тут ви почуєте розповіді людей, які попри усі невдачі не опускають руки. Та в цих історіях завжди є happy end. Тернополяни вкотре доводять, що чуйність і допомога таки врятують світ. Цього сезону на вас чекають нові вражаючі історії про материнську любов, труднощі і сльози дітей, хвороби, з якими, здавалось би, доведеться змиритись.

…Авторка ідеї і ведуча Ольга Шахін познайомить вас з історією матері учасника АТО Андрія Питака.

З перших уст почуєте, про що шкодують родичі загиблих захисників, що їм досі болить, і про те, що саме слід пам’ятати про тих, хто помер за Батьківщину.

…Чекайте в цьому сезоні й до сліз проникливу історію любов’ю та патріотизмом. Він може пересуватись лише на інвалідному візку. Віктор Старущак - інвалід із дитинства. А ще - патріот змалку, який дуже вболіває за нашу армію.

Його мрія – поїхати на схід України, щоб підтримати військових в зоні ООС. Та чи вдасться це зробити? І який неочікуваний сюрприз підготувала Віктору ведуча програми. Не пропустіть!

…Діагноз, який у світі ставлять тільки одиницям. Маленька Каміла з Тернополя має орфанне захворювання. Вона з мамою проходить реабілітацію в Тернополі. Дівчинка відвідує масажні кабінети та заняття зі спортивної фізкультури. Попри невтішні прогнози медиків у родині не збираються сидіти, склавши руки. Батьки роблять все, щоби Каміла мала щасливе дитинство.

…І, нарешті, історія, яку глядачі вже побачили 5 березня. Валерія - "сонячна дитина", яка народилась зі синдромом Дауна. Мама дівчинки каже - це не хвороба, а особливість. Розуміючи, що відхилення при такому діагнозі можуть бути різними, сім'я спрямувала всі свої сили на те, щоб соціалізувати донечку.

Мама Валерії каже – помітила, що соціалізація, а саме шкільний колектив, допомагає Валерії знайти підхід до людей і водночас навчити постояти за себе. Про що мріє сім’я Овчиннікових, і які труднощі доводиться долати щодня – про це батьки розповіли Ользі Шахін.

Отож, третій сезон небайдужих стартує. Щотижня дивіться нові історії про неймовірних людей та їхні важкі долі. А також про те, як герої програми долають перешкоди на шляху до щастя. Кожен випуск "Небайдужих" - це доказ того, що співчуття і реальна допомога – можливі, а люди, які готові підтримати, – поруч.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)